دی دی ایرلاین

تیک بان خرید اینترنتی بلیط هواپیما را ارزان و راحت می کند. بهترین قیمت بلیط هواپیما و چارتر را ارائه می دهد.

بهترین زمان سفر کردن دقیقاً همین فصل است، بدون دغدغه درس و دانشگاه. حال با توجه به آب‌وهوا، اواخر بهار یعنی اوایل ماه ژوئن بهترین زمان برای سفر به روسیه است که بهترین آب‌وهوا را دارد، مخصوصاً که این روزها بحث شیرین جام جهانی داغ است. با بلیط اینترنتی هواپیما مسکو از اوایل ماه مه تا اواسط ماه جولای می‌توانید برای سفری خاطره‌انگیز برنامه‌ریزی کنید.

یازده کیک روسی که باید امتحان کنید

بهترین زمان سفر کردن دقیقاً همین فصل است، بدون دغدغه درس و دانشگاه. حال با توجه به آب‌وهوا، اواخر بهار یعنی اوایل ماه ژوئن بهترین زمان برای سفر به روسیه است که بهترین آب‌وهوا را دارد، مخصوصاً که این روزها بحث شیرین جام جهانی داغ است. با خرید بلیط هواپیما مسکو از اوایل ماه مه تا اواسط ماه جولای می‌توانید برای سفری خاطره‌انگیز برنامه‌ریزی کنید.

این مقاله در مورد خوشمزه‌هاست. کیک و دسر همیشه جایگاه ویژه‌ای در آشپزی روسی دارد. در طبقه‌بندی خوراکی‌های خوشمزه، کیک مشهورترین و پرطرفدارترین است. با ما همراه باشید تا با بسیاری از این کیک‌ها که با خامه‌ترش و شیرین متراکم شده و با آجیل و میوه تزیین می‌شوند، آشنا شوید. همه آن‌ها غنی و پرمحتوا هستند. با خرید بلیط هواپیما علی بابا مسکو سعی کنید هر یک از این یازده کیک معرفی‌شده را برای ثانیه‌ای هم که شده امتحان کنید.بهترین زمان سفر کردن دقیقاً همین فصل است، بدون دغدغه درس و دانشگاه. حال با توجه به آب‌وهوا، اواخر بهار یعنی اوایل ماه ژوئن بهترین زمان برای سفر به روسیه است که بهترین آب‌وهوا را دارد، مخصوصاً که این روزها بحث شیرین جام جهانی داغ است. با بلیط اینترنتی هواپیما مسکو از اوایل ماه مه تا اواسط ماه جولای می‌توانید برای سفری خاطره‌انگیز برنامه‌ریزی کنید.

یازده کیک روسی که باید امتحان کنید

بهترین زمان سفر کردن دقیقاً همین فصل است، بدون دغدغه درس و دانشگاه. حال با توجه به آب‌وهوا، اواخر بهار یعنی اوایل ماه ژوئن بهترین زمان برای سفر به روسیه است که بهترین آب‌وهوا را دارد، مخصوصاً که این روزها بحث شیرین جام جهانی داغ است. با خرید بلیط هواپیما مسکو از اوایل ماه مه تا اواسط ماه جولای می‌توانید برای سفری خاطره‌انگیز برنامه‌ریزی کنید.

این مقاله در مورد خوشمزه‌هاست. کیک و دسر همیشه جایگاه ویژه‌ای در آشپزی روسی دارد. در طبقه‌بندی خوراکی‌های خوشمزه، کیک مشهورترین و پرطرفدارترین است. با ما همراه باشید تا با بسیاری از این کیک‌ها که با خامه‌ترش و شیرین متراکم شده و با آجیل و میوه تزیین می‌شوند، آشنا شوید. همه آن‌ها غنی و پرمحتوا هستند. با خرید بلیط هواپیما علی بابا مسکو سعی کنید هر یک از این یازده کیک معرفی‌شده را برای ثانیه‌ای هم که شده امتحان کنید.

Moscow Cake

مجموعه کیک روسیه،Moskva  در سال 2015 ساخته‌شده و در حال حاضر در سراسر پایتخت یافت می‌شود. کیک اسفنجی مرطوب که با گردو و شیر غلیظ شده و با رنگ قرمز لعابی لایه‌بندی شده است. ابتکاری که در بین ساکنین مسکو به راه افتاده است. البته ناگفته نماند با خرید بلیط هواپیما مسکو پایتخت روسیه که بیش از 80 دستورالعمل دیگر کیک، کیک بیسکویت با طعم‌های شکلات و آلبالو و پسته و گیلاس موس است، آشنا خواهید شد.

Kiev Cake

از اواسط دهه 1950 این کیک خیلی زود در سراسر اتحاد جماهیر شوروی مشهور شد. با پنج نوع آجیل که به‌صورت پراکنده در همه لایه‌های اسفنجی فندق و بادام می‌ریزند که هر دو در پخت‌وپز شوروی بکار می‌رفته است. باوجود کمبود مواد غذایی کیک Kiev نشان‌دهنده کیک سبک از اواسط قرن بیستم است که با دستور اصلی 600 گرم کاستارد و 400 گرم سفیده تخم‌مرغ برای هر کیک استفاده می‌شود.

Prague Cake

این کیک متراکم‌ترین کیک شکلاتی با هفت تخم‌مرغ و شیر غلیظ شده است. توسط سرآشپز شیرینی رستوران مشهور پراگ در مسکو در طول دهه 1970 پخت می‌شد که نام خود را از رستوران گرفته است. رستوران پراگ با زرق‌وبرق برای شوروی جشن می‌گرفته و از فرهنگ آشپزی در آن زمان محسوب می‌شد. این کیک شکلاتی اکنون یکی از پرطرفدارترین دسرها در روسیه محسوب می‌شود که شما نیز با خرید بلیط هواپیما مسکو می‌توانید این کیک تاریخی را امتحان کنید.

Bird’s Milk Cake

کیک شیر پرنده به‌عنوان نماد اتحاد جماهیر شوروی در دوران شوروی برای اولین بار پخته‌شده است. با واکنش زیاد نسبت به کیک و یکی دیگر از موفقیت‌های رستوران پراگ با بسیاری از آزمون‌ها و خطاها برای پخت موس تیم سرآشپزهای شیرینی سختی کشیدند و به مدت شش ماه برای به قوام رساندن با ژلاتین و مخلوط شده با شیر غلیظ امتحان کردند. همچنین با بیسکوئیت اسفنجی با موس و سوفله لایه‌بندی شده و با لعاب شکلات پوشیده شده است. در طول دوران شوروی محبوب بوده و موردعلاقه روس‌ها و کسانیست که پس از فروپاشی شوروی زندگی می‌کنند، شما هم به‌عنوان توریست با بلیط هواپیما لحظه آخری مسکو عاشق این کیک خواهید شد.

Muraveynik

این کیک به‌عنوان لانه مور، با شکل تپه مانند است. اگر شما نمی‌توانید خمیرترش مملو با کرم را بخورید، بیسکویت یا کیک اسفنجی قدیمی با کرم کره شکلاتی و مخلوط گرد به شکل تپه انباشته می‌شود. با دانه خشخاش یا شکلات تکه‌تکه شده با چای بعدازظهر می‌چسبد.

Medovik Cake

کیک عسلی روسی مختص اهالی شمال است و کیک لایه‌ای که شما ترجیح می‌دهید چیزی سبک‌تر با خامه‌ترش و شیرین یا کرم باشد. کیک تاریخی شوروی سابق که توسط شخصی به نام آشپز تزار الکساندر ساخته‌شده بود. عسل شیرین‌کننده سنتی در پخت‌وپز روسی بود، شما نیز اگر طرفدار عسل باشید با خرید بلیط هواپیما مسکو این کیک را از دست ندهید که خمیر بیسکویتش همراه با شیر غلیظ شده است و طعم کارامل خوشمزه را اضافه می‌کند.

Polyot Cake

نوعی کیک میوه‌دار و کیک کرم کره است که در اتحاد جماهیر شوروی در 1950 پخته‌شده و مانند دسر در زمان خود محبوب بوده است. به‌طور سنتی نوعی کیک میوه‌دار از نخودفرنگی زمینی ساخته‌شده است. بااین‌حال، امروزه اغلب با بادام و یا فندق جایگزین می‌شود. اگرچه شما به‌عنوان توریست با خرید بلیط هواپیما مسکو در آنجا احتمالاً بخواهید آن را به‌طور سنتی میل کنید.

Skazka Cake

Skazka ترجمه‌شده به پری داستان و یکی از مقرون‌به‌صرفه ترین کیک در دوران شوروی بود. نسبتاً، طرز تهیه آسانی دارد و امروزه همانند زمان اتحاد جماهیر شوروی محبوب است. به‌طورکلی به شکل بیسکویت در لیکور و یا کنیاک غوطه‌ور شده و سپس مزین به گل یخی و میوه‌های قندی است.

Napoleon Cake

این کیک نام خود را از گروه ناپلئون گرفته که به شکل کلاه با لایه شیرینی در سال 1912 ساخته‌شده و به‌عنوان بخشی از جشن گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پیروزی روسیه بر فرانسه در جنگ میهنی تهیه گردیده است. لایه‌های شیرینی اسلاید شده با یک نوع شیرینی یا فرنی، همراه با خرده‌های شیرینی است که در روسیه هنگام شکست ناپلئون داده‌شده است. درحالی‌که بسیاری از کیک‌ها در شوروی سابق ساخته‌شده، کیک ناپلئون با کمبود مواد غذایی خوب تهیه می‌شده است. درنتیجه، پخت چنین کیکی در خانه به تجربه بستگی دارد. در ایران هم این شیرینی مشهور است، پس با آشنایی کامل از طعمش با قیمت بلیط هواپیما  مسکو که رفتید، آنجا هم این کیک را امتحان کنید تا طعم‌ها را با کشور خودمان مقایسه کرده باشید.

Pancho

یکی دیگر از کیک‌هایی که جدیداً به کیک‌های روسیه اضافه‌شده، بر اساس دستورالعمل‌های زنان خانه‌دار پخت می‌شود. آن ممکن است به شکل‌های عجیب‌وغریب و بانام مستعار (آتش‌فشان کیک) مشهور باشد. لایه شکلات و وانیل در کرم وانیل خیس و با گردو و گیلاس پر می‌شود که پس ‌از آن در لعاب شکلات غلیظ می‌گردد. برای کیک متراکم‌تر از خامه‌ترش و شهد در لایه اسفنج خیس استفاده می‌شود.

Lemonnik

چیزی فراتر از اسلایس کیک و بسیار سبک‌تر از شیرینی و دسر که با خامه‌ترش تهیه‌شده و سنگین‌تر است. مناسب برای فصل تابستان است، زیرا با لیموی کمی‌ترش پرشده است. کیکی که با یک‌لایه از لیمو و مخلوط کمی شکر پوشش داده‌شده است.

تغییر جهت به راه راست

برچسب ها: بلیط هواپیما,

جدیدترین مطالب

پربازدیدترین مطالب