دی دی ایرلاین

تیک بان خرید اینترنتی بلیط هواپیما را ارزان و راحت می کند. بهترین قیمت بلیط هواپیما و چارتر را ارائه می دهد.

سنت پترزبورگ به‌عنوان دومین شهر بزرگ و یکی از زیباترین شهرهای دنیاست  که گنجینه‌ تمدن بشری به‌حساب می‌آید، هم‌چنین به "ونیز شمالی" و "موزه در فضای باز" معروف است. با خرید بلیط هواپیما  سنت پترزبورگ از نزدیک خواهید دید که این شهر دارای پستی‌وبلندی‌های فراوانی در طول تاریخ داشته، به همین دلیل به نمادی از مقاومت و سرسختی در میان مردم روسیه مشهور است. در لغت سنت پترزبورگ یعنی شهر پتر مقدس که وی یکی از حواریون حضرت عیسی و حامی این شهر زیبا بوده است. این شهر علاوه بر پایتخت تاریخی روسیه، مرکز فرهنگی و علمی روسیه نیز محسوب می‌شود.

خوردن یک قهوه غیرمعمول در سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ به‌عنوان دومین شهر بزرگ و یکی از زیباترین شهرهای دنیاست  که گنجینه‌ تمدن بشری به‌حساب می‌آید، هم‌چنین به “ونیز شمالی” و “موزه در فضای باز” معروف است. با خرید بلیط هواپیما آنلاین سنت پترزبورگ از نزدیک خواهید دید که این شهر دارای پستی‌وبلندی‌های فراوانی در طول تاریخ داشته، به همین دلیل به نمادی از مقاومت و سرسختی در میان مردم روسیه مشهور است. در لغت سنت پترزبورگ یعنی شهر پتر مقدس که وی یکی از حواریون حضرت عیسی و حامی این شهر زیبا بوده است. این شهر علاوه بر پایتخت تاریخی روسیه، مرکز فرهنگی و علمی روسیه نیز محسوب می‌شود.سنت پترزبورگ به‌عنوان دومین شهر بزرگ و یکی از زیباترین شهرهای دنیاست  که گنجینه‌ تمدن بشری به‌حساب می‌آید، هم‌چنین به "ونیز شمالی" و "موزه در فضای باز" معروف است. با خرید بلیط هواپیما  سنت پترزبورگ از نزدیک خواهید دید که این شهر دارای پستی‌وبلندی‌های فراوانی در طول تاریخ داشته، به همین دلیل به نمادی از مقاومت و سرسختی در میان مردم روسیه مشهور است. در لغت سنت پترزبورگ یعنی شهر پتر مقدس که وی یکی از حواریون حضرت عیسی و حامی این شهر زیبا بوده است. این شهر علاوه بر پایتخت تاریخی روسیه، مرکز فرهنگی و علمی روسیه نیز محسوب می‌شود.

خوردن یک قهوه غیرمعمول در سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ به‌عنوان دومین شهر بزرگ و یکی از زیباترین شهرهای دنیاست  که گنجینه‌ تمدن بشری به‌حساب می‌آید، هم‌چنین به “ونیز شمالی” و “موزه در فضای باز” معروف است. با خرید بلیط هواپیما آنلاین سنت پترزبورگ از نزدیک خواهید دید که این شهر دارای پستی‌وبلندی‌های فراوانی در طول تاریخ داشته، به همین دلیل به نمادی از مقاومت و سرسختی در میان مردم روسیه مشهور است. در لغت سنت پترزبورگ یعنی شهر پتر مقدس که وی یکی از حواریون حضرت عیسی و حامی این شهر زیبا بوده است. این شهر علاوه بر پایتخت تاریخی روسیه، مرکز فرهنگی و علمی روسیه نیز محسوب می‌شود.

شهر تاریخی سنت پترزبورگ یکی از شهرهای مهم روسیه که مرکز تقاطع راه‌های زمینی و بندری است، همچنین از بندرگاه‌های مهم است. پترکبیر می‌خواست روسیه را هر چه بیشتر به اروپا نزدیک کند و همچنین پایتخت روسیه شود، بنابراین دستور داد تا به‌عنوان پایتخت جدید معرفی کنند.

بنای شهر سنت پترزبورگ باهمت معماران روسی، ایتالیایی و فرانسوی بر روی جزیره زایاچی در سال 1703 آغاز گردید و به‌سرعت گسترش یافت. بلیط هواپیما ارزان سنت پترزبورگ اولین بنایی را خواهید دید که قلعه‌ای با 6 دژ داشته و امروزه نیز حفظ‌شده و پتروپاولوسک نام دارد. شهری با 100 جزیره که امروزه به 42 عدد کاهش‌یافته و حدود 560 پل ارتباطی بین این جزیره‌ها ساخته‌شده است. 20 پل متحرک که 7 مورد بر روی رود نوا قرار دارد. هر پل اسم خاصی دارد که پس از درگذشت لنین بنیان‌گذار اتحاد جماهیر شوروی سابق مجدداً سنت پترزبورگ نام‌گرفته است .

قهوه و چای، دو نوشیدنی محبوب در جهان هستند. شما هم به‌عنوان توریست ایرانی با خرید بلیط هواپیما مسکو سفر کرده‌اید و جز میلیون‌ها نفر هستید که روز خود را بدون فنجان قهوه نمی‌توانند شروع کنند، مژده بدهم که صاحبان کافه در سنت پترزبورگ با درست کردن قهوه‌های خاص همراه با خلاقیت و دستورالعمل‌های غیرمعمول و هنری همه را شگفت‌زده می‌کنند. در ادامه شما را با کافه‌هایی آشنا می‌کنیم که قهوه‌های عجیب‌وغریب می‌فروشند.

کافه، کافی‌شاپ، دسر – Double B

با بلیط هواپیما چارتر  سنت پترزبورگ و سفر به این شهر و رفتن به این کافی‌شاپ زنجیره‌ای که درواقع پررفت‌وآمد ترین مکان برای همه دوستداران قهوه است. منوی آن‌ها یکی از وسیع‌ترین انتخاب قهوه، همچنین با دستورالعمل‌های منحصربه‌فرد و ترکیبات غیرمعمول در خدمت مشتریان است. این اولین کافی‌شاپ در ارائه قهوه اسطوخودوس است که یکی از انتخاب‌های اول در منوی شان و هنوز هم بهترین در شهر سن‌پترزبورگ است.

روزها و ساعات کاری:

دوشنبه و جمعه: 8:30 صبح تا 11 شب

شنبه و یک‌شنبه: 10 صبح تا 11 شب

آدرس:

11 Rubinstein Street, Sankt-Peterburg, Russia

تلفن: +79687509961


محیط: معمولی و دنج

کافی‌شاپ، کافه، دسر – Rudy’s Coffee to Go

زمانی ایستگاه بازرسی پلیس بوده ولی در حال حاضر به نقطه‌ای دنج و جوی آرام برای نوشیدن قهوه تبدیل ‌شده است. مکانی عالی برای آن‌هایی است با خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ در مرکز شهر در حال قدم زدن هستند. غیر از آثار کلاسیک، گزینه‌های غیرمعمول مانند رز ماری قهوه و کاکائو داغ با رز ماری و فلفل گرم هندی ارائه می‌دهند.

روزها و ساعات کاری:

دوشنبه و جمعه: 8 صبح تا 10 شب

شنبه و یک‌شنبه: 9 صبح تا 10 شب

آدرس:

35 Ligovsky Avenue, Sankt-Peterburg, Russia

تلفن: +79217710203

کافه‌رستوران، گیاهی، اروپا، مکزیکی، Grand Cafe Frida

این مکان یک مثال واقعی از فضایی گرم و پرطرفدار است. با معماری داخلی منحصربه‌فرد و تزئین شده با نقاشی‌های نیروهای آمریکایی محیط هنری و الهام بخشی را به ارمغان می‌آورد. با خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و سر زدن به اینجا می‌توانید قهوه‌ای که با دستگاه 1961 مانده که سبک ترکی روی شن داغ آماده می‌شود را امتحان کنید.

روزها و ساعات کاری:

دوشنبه: 12 ظهر تا 2 بامداد

یک‌شنبه و سه‌شنبه و پنج‌شنبه: 11 صبح تا 2 بامداد

جمعه و شنبه: 11 صبح تا 4 بامداد

آدرس:

57 Ulitsa Chaykovskogo, Sankt-Peterburg, Russia

تلفن:  +79657975790

سرویس‌دهی: تمام‌روز

کافه چای آسیایی، اروپایی – Rubai

این قهوه و چای‌خانه با طراحی خاورمیانه‌ای قابل‌توجه و منوی انتخابی چای و قهوه است. مهمانان و توریست‌ها با خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و رفتن به این مکان می‌توانند از طبقه‌بندی گسترده‌ای از دانه‌های قهوه از سراسر جهان و همچنین طیف گسترده‌ای از تکنیک‌های پرورش و کشت، از جمله عربی سنتی با دستورالعمل الجزایر در شن و ماسه گرم را تجربه کنند.

روزها و ساعات کاری:

دوشنبه تا یک‌شنبه: 11 صبح تا 6 بامداد

آدرس:

40 Fontanka river embankment, Sankt-Peterburg, Russia

تلفن:  +78125793234

سرویس‌دهی: تمام‌روز

محیط: دنج و آرام‌بخش

کافه، دسر – A coffee on the kitchen

دو دوست که در صنعت قهوه حرفه‌ای بودند، مکانی به این نام افتتاح کردند. آن‌ها از کشورهای مختلف قهوه وارد کشور می‌کردند و امروزه بیش از 10 سال در این عرصه فعالیت می‌کنند. دانه‌های قهوه در آشپزخانه باز بوداده می‌شوند و سپس با دست در دستگاه دستی دم می‌کنند. درحالی‌که صاحبان کافه، دو کافه دیگری در شهر دارند، این مکان شعبه اورجینال و مرکزی است. داخل این کافه به گونه ایست که انگار واقعاً خانه یا آشپزخانه شخصی است. محل برگزاری انواع مراسمات، بنابراین شما می‌توانید با یک گروه از دوستان میزی برای خود داشته باشید. با خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ فضای داخلی بسیار ساده‌ای با پیانو قدیمی و رقص لهستانی پولکا و وسایل و مبلمان دست‌ساز در اینجا خواهید دید. بهتر از همه این است که قهوه باکیفیت استثنایی و باقیمت‌های بسیار مناسب ارائه می‌شود.

روزها و ساعات کاری:

دوشنبه و جمعه: 8:30 صبح تا 10 شب

شنبه و یک‌شنبه: 10 صبح تا 11 شب

آدرس:

17 Fontanka river embankment, Sankt-Peterburg, Russia

کافه، دسر – Espresso Bike

صاحبان این کافی‌شاپ یکی از بهترین ارائه‌دهندگان قهوه در روسیه هستند، بنابراین تضمین بالاترین استاندارد ازنظر طعم و مزه را به شما بدهم. همچنین، در اسپرسو دوچرخه، قهوه در انواع روش‌های مختلف دم می‌شود: اسپرسو سنتی، AeroPress، Hario،Chemex و غیره. اگر همه این شرایط شگفت‌آور به نظر می‌رسد، میزبان دوستانه به توضیح جزئیات و تفاوت بین روش‌های مختلف می‌پردازد. برای گذراندن وقت با دوستان و یا برای لذت بردن از زمان، در این شهر راه‌های مختلفی وجود دارد، شما تنها با خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ با بازدید از کافه‌هایش یک انتخاب عالی انجام داده‌اید.

روزها و ساعات کاری:

دوشنبه و جمعه: 9 صبح تا 10 شب

شنبه: 10 صبح تا 10 شب

یک‌شنبه: 12 ظهر تا 7 شب

آدرس:

7а Kazanskaya Ulitsa, Sankt-Peterburg, Russia

تلفن: +79627200707

محیط: معمولی

تغیییر جهت

برچسب ها: بلیط هواپیما,

جدیدترین مطالب

پربازدیدترین مطالب