دی دی ایرلاین

تیک بان خرید اینترنتی بلیط هواپیما را ارزان و راحت می کند. بهترین قیمت بلیط هواپیما و چارتر را ارائه می دهد.

اگر شهرها را مثل یک موزه در نظر بگیریم، مطمئناً جایزه زیباترین شهر موزه‌ای در جهان را باید به آمستردام بدهیم. پایتخت باشکوه و مجلل هلند که با کانال‌های آبی، فضای گرم و صمیمی، ساختمان‌هایی با معماری هنرمندانه و بسیاری از مشخصه‌های فوق‌العاده خود شهرت غیرقابل انکاری به دست آورده است. به‌طوریکه امروزه سایت معتبر خرید بلیط هواپیما  آمستردام در صدر اولویت‌های هر گردشگر قرار می‌گیرد.

برنامه سفر 4 روزه به آمستردام

اگر شهرها را مثل یک موزه در نظر بگیریم، مطمئناً جایزه زیباترین شهر موزه‌ای در جهان را باید به آمستردام بدهیم. پایتخت باشکوه و مجلل هلند که با کانال‌های آبی، فضای گرم و صمیمی، ساختمان‌هایی با معماری هنرمندانه و بسیاری از مشخصه‌های فوق‌العاده خود شهرت غیرقابل انکاری به دست آورده است. به‌طوریکه امروزه خرید بلیط هواپیما آنلاین  آمستردام در صدر اولویت‌های هر گردشگر قرار می‌گیرد.

اگر شما هم برای تعطیلات خود قصد خرید بلیط هواپیما آمستردام را دارید، بهتر است قبل از هرگونه اقدام برای بستن بار سفر و پشت سر گذاشتن پرواز خارجی به آمستردام، برنامه‌ای مفصل و مناسب برای مسافرت خود بچینید. ازاین‌رو، ما مطلب زیر را به معرفی یک برنامه‌ سفر 4 روزه به آمستردام و ذکر چند نکته در مورد هزینه سفر به پایتخت هلند اختصاص داده‌ایم. پس برای لذت بردن از سفر به آمستردام می‌توانید روی این برنامه حساب ویژه‌ای باز کنید.اگر شهرها را مثل یک موزه در نظر بگیریم، مطمئناً جایزه زیباترین شهر موزه‌ای در جهان را باید به آمستردام بدهیم. پایتخت باشکوه و مجلل هلند که با کانال‌های آبی، فضای گرم و صمیمی، ساختمان‌هایی با معماری هنرمندانه و بسیاری از مشخصه‌های فوق‌العاده خود شهرت غیرقابل انکاری به دست آورده است. به‌طوریکه امروزه سایت معتبر خرید بلیط هواپیما  آمستردام در صدر اولویت‌های هر گردشگر قرار می‌گیرد.

برنامه سفر 4 روزه به آمستردام

اگر شهرها را مثل یک موزه در نظر بگیریم، مطمئناً جایزه زیباترین شهر موزه‌ای در جهان را باید به آمستردام بدهیم. پایتخت باشکوه و مجلل هلند که با کانال‌های آبی، فضای گرم و صمیمی، ساختمان‌هایی با معماری هنرمندانه و بسیاری از مشخصه‌های فوق‌العاده خود شهرت غیرقابل انکاری به دست آورده است. به‌طوریکه امروزه خرید بلیط هواپیما آنلاین  آمستردام در صدر اولویت‌های هر گردشگر قرار می‌گیرد.

اگر شما هم برای تعطیلات خود قصد خرید بلیط هواپیما آمستردام را دارید، بهتر است قبل از هرگونه اقدام برای بستن بار سفر و پشت سر گذاشتن پرواز خارجی به آمستردام، برنامه‌ای مفصل و مناسب برای مسافرت خود بچینید. ازاین‌رو، ما مطلب زیر را به معرفی یک برنامه‌ سفر 4 روزه به آمستردام و ذکر چند نکته در مورد هزینه سفر به پایتخت هلند اختصاص داده‌ایم. پس برای لذت بردن از سفر به آمستردام می‌توانید روی این برنامه حساب ویژه‌ای باز کنید.

هزینه اقامت ارزان در آمستردام

واقعیت این است که آمستردام یک شهر گران در اروپا می‌باشد. بنابراین کسی که بلیط هواپیما آمستردام می‌خرد، باید هزینه قابل‌توجهی برای راحتی مسافرتش در نظر بگیرد. با این حال، اگر برای اقامت در آمستردام مشکلی با فاصله گرفتن از مرکز شهر نداشته باشید، می‌توانید اقامتگاهی با قیمت معقول پیدا کنید. به‌عنوان مثال ‌هاستل‌های اشتراکی این شهر 20 تا 30 و ‌هاستل‌های اختصاصی آن 50 تا 80 یورو به ازای هر شب هزینه می‌طلبند. برای اقامت در هتل‌های ارزان‌قیمت و آپارتمان‌ها هم به‌ترتیب 85 تا 120 و 75 تا 135 یورو باید مدنظر قرار دهید.

هزینه خوردوخوراک ارزان در آمستردام

یک وعده صبحانه متشکل از خوردنی‌های مختلفی مثل شیر، چای، قهوه، آبمیوه، غلات و شیرینی را با حداکثر 5 یورو می‌توان هنگام خرید بلیط هواپیما آمستردام نوش جان کرد. همچنین هزینه ناهار و شام ارزان هم در آمستردام به‌ترتیب 5 تا 10 و 8 تا 20 یورو می‌باشد. اما بد نیست یک وعده شام در رستوران‌های مجلل پایتخت آمستردام میل کنید. چراکه واقعاً غذاهای این رستوران‌ها بی‌نظیر هستند.

هزینه حمل‌ونقل ارزان در آمستردام


اکثر گردشگرانی که خرید بلیط هواپیما علی بابا آمستردام می‌خرند دوست دارند یا پیاده و یا با دوچرخه در این شهر رفت‌وآمد کنند و از فضای آن استفاده کنند. به‌هرحال اگر خواستید از بلیط تک‌سفره در این شهر استفاده کنید باید 2.80 یورو برای آن پول بپردازید. انواع دیگر بلیط‌ها از جمله بلیط‌های 24، 48، 72 و 96 ساعته هم در آمستردام وجود دارند که قیمت آن‌ها به-ترتیب 7.50، 12، 16.50 و 21 یورو می¬باشد. ضمناً، قیمت اجاره دوچرخه 3 تا 10 یورو و هزینه استفاده از مترو و تاکسی از فرودگاه به سمت مرکز شهر به ترتیب 5 و 45 یورو عنوان می‌شود.

[vc_wp_custommenu title=”دسترسی سریع روزهای مسافرت” nav_menu=”1234″]

روز اول مسافرت

وقتی کسی بلیط هواپیما آمستردام می‌خرد، باید بخشی عظیمی‌ از وقت سفر خود را به تماشای موزه‌های این شهر اختصاص دهد. به همین دلیل روز اول سفر شما به پایتخت هلند را می‌توان روز تماشای موزه‌های آمستردام دانست. هرچند که این روز شامل بخش دیگری مثل تماشای میدان لیدِسپلِین نیز خواهد بود.

موزه ونگوگ (Van Gogh Museum)

زمان بازدید: از ساعت 9 تا 11

اسم ونگوگ آن‌قدر در سرتاسر جهان شنیده شده که اصلاً به تعریف از این هنرمندان مشهور هیچ نیازی دیده نمی‌شود. اما هرچقدر هم که تاکنون اسم این نقاش را شنیده باشید و در مورد او مقاله و کتاب خوانده باشید باز هم خرید بلیط هواپیما آمستردام و تماشای موزه ونگوگ لذت متفاوت¬تری برای شما خواهد داشت. آثار این موزه در دو ساختمان مختلف قرار داده شده¬اند و علی‌رغم وجود بازدیدکنندگان پرشمار، تمهیدات به‌خوبی اندیشیده شده¬اند تا شلوغی چندانی به وجود نیاید.

موزه ریجکس (Rijksmuseum)

فاصله با مکان قبلی: 500 متر

مدت‌زمان جابجایی با خودرو: 3 دقیقه

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 6 دقیقه

زمان بازدید: از ساعت 11:10 تا 13

فرصت تماشای موزه ریجکس یا موزه ملی هلند را هم با خرید بلیط هواپیما خارجی  آمستردام می‌توان در دست داشت. این موزه بخش عظیمی ‌از هنر و تاریخی کشور هلند را تقدیم بازدیدکنندگان خود می‌کند. در واقع به‌نوعی می‌توان گفت که داستان کشور هلند را باید از زبان موزه ریجکس شنید. فضای موزه بسیار دل‌نشین بوده و برای تمامی ‌سنین مناسب می‌باشد. برای آگاهی بهتر و بیشتر می‌توانید در تورهای تماشای موزه ریجکس هم شرکت کنید.

میدان لیدِسپلِین (Leidseplein)

فاصله با مکان قبلی: 600 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 4 دقیقه

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 7 دقیقه

زمان بازدید: از ساعت 13:10 تا 14:10

فروشگاه‌های متنوع، ایستگاه‌های مختلف حمل‌ونقل، شب‌هایی از نشاط و هیجان، نمایش‌های خیابانی، رستوران، کافه و چندین مکان و اتفاق پرطرفدار آمستردام همگی در میدان لیدِسپلِین این شهر جمع شده‌اند. این میدان که در نزد اهالی شهر میدان تفریح لقب گرفته، برای شما هم هنگام خرید بلیط هواپیما آمستردام یک مکان دوست‌داشتنی خواهد بود. خوردن غذا در رستوران‌های چینی و ایتالیایی میدان لیدسپلین را با هیچ لذت دیگری نمی‌توان عوض کرد.

موزه هویس مارسی (Huis Marseille)

فاصله با مکان قبلی: 700 متر

مدت‌زمان جابجایی با خودرو: 5 دقیقه

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 8 دقیقه

زمان بازدید: از ساعت 15:30 تا 16:15


یکی دیگر از جذاب¬ترین موزه‌ها که تماشای آن را هنگام خرید بلیط هواپیما آمستردام نمی‌توان از دست داد با نام موزه هویس مارسی در این شهر شناخته می‌شود. هویس مارسی اولین موزه‌ای است که در پایتخت هلند به طور کامل به هنر عکاسی اختصاص داده شده است. از این رو با مراجعه به آن می‌توان بیش از 5 هزار عکس زیبا و جذاب تماشا کرد. لازم به ذکر است که بلیط ورودیه این موزه برای بزرگ‌سالان 5 یورو و برای کودکان رایگان می‌باشد.

موزه و منطقه حفاظت‌شده زانس سخانس (Zaanse Schans)

فاصله با مکان قبلی: 15.7

مدت‌زمان جابجایی با خودرو: 25 دقیقه

مدت‌زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 60 دقیقه

زمان بازدید: از ساعت 17:30 تا 19:30

انتهای برنامه روز اول سفر شما به آمستردام، به حضور در یکی از زیباترین مکان‌های کره زمین اختصاص پیدا خواهد کرد. جایی که چشمتان از دیدن زیبایی، رنگ‌های متنوع و شکوه و عظمت طبیعت سیر نخواهد شد. مکانی به نام زانس سخانس که با بادبان‌های چشم‌نواز و انبوهی از معماری‌های هلندی خود شناخته می‌شود. بدون شک خرید بلیط هواپیما آمستردام بدون برنامه‌ریزی برای رفتن به موزه و منطقه حفاظت‌شده زانس سخانس، خوردن قهوه در آن و گرفتن چندین عکس، امری کاملاً بیهوده و خالی از لطف می‌باشد.

روز دوم مسافرت

برای روز دوم سفر شما برنامه متنوع¬تری از روز اول در نظر گرفته¬ایم. در این روز شما تماشای خانه آن‌ها فرانک، موزه آمستردام، میدان دم، کلیسای اود کرک و همچنین دیدن شهر از کشتی‌های زیبای آمستردام را به تجربیات خودتان اضافه خواهید کرد تا رضایت شما از خرید بلیط هواپیما آمستردام بیش از پیش باشد.

خانه آن‌ها فرانک (Anne Frank House)

زمان بازدید: از ساعت 9 تا 11

خانه آن‌ها فرانک جایی برای لمس روزهای سخت و طاقت‌فرسای جنگ جهانی دوم است. اگر بلیط هواپیما آمستردام خریدید حتماً به دیدن این خانه بروید و فضای آن را با دقت تماشا کنید. در این خانه آن‌ها فرانک به همراه 7 نفر دیگر از 3 خانواده مختلف به مدت 2 سال پنهان شدند و خود را از آسیب‌های جنگ در امان نگه داشتند. تماشای این خانه و وسایل درون آن واقعاً یک تجربه مفید و به‌یادماندنی می‌تواند باشد.

موزه آمستردام (Amsterdam Museum)

فاصله با مکان قبلی: 1 کیلومتر

مدت‌زمان جابجایی با خودرو: 15 دقیقه

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 16 دقیقه

زمان بازدید: از ساعت 11:20 تا 12:40

برای آشنایی با بخش دیگری از زیبایی‌های تاریخی پایتخت هلند هنگام خرید بلیط هواپیما آمستردام باید به موزه‌ای با نام همین شهر رفت. بسیاری از گردشگران می‌گویند موزه آمستردام دی‌ان‌ای این شهر را در خود جای داده و به همین دلیل برای آشنایی با فرهنگ آمستردام باید تماشای این موزه مد نظر قرار داد. بلیط این موزه برای بزرگ‌سالان 10 و برای کودکان 5 یورو می‌باشد.

میدان دَم (Dam Square)

فاصله با مکان قبلی: 600 متر

مدت‌زمان جابجایی با خودرو: 9 دقیقه

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 8 دقیقه

زمان بازدید: از ساعت 12:50 تا 14

رستوران‌ها، کافه‌ها، فروشگاه‌ها و در واقع کل فضای میدان دم را به‌هیچ‌وجه نباید هنگام خرید بلیط هواپیما آمستردام از دست داد. این میدان که یادگاری به‌جامانده از قرن سیزدهم میلادی می‌باشد، درست در مرکز شهر واقع شده و حتی از آن به‌عنوان قلب تپنده آمستردام یاد می‌شود. در این میدان یک موزه Wax نیز وجود دارد که توجه عده زیادی از گردشگران را به خود جلب می‌کند.

کلیسای اود کرک (Oude Kerk)

فاصله با مکان قبلی: 400 متر

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 5 دقیقه

زمان بازدید: از ساعت 15:30 تا 16:30

منطقه Red Light آمستردام کلیسایی دارد که بیش از هر چیزی دیگری در این منطقه خودنمایی می‌کند. یک کلیسای قرن سیزدهمی ‌که هنوز به فعالیت‌های مذهبی خود ادامه می‌دهد و در عین حال با معماری سنتی و داشتن مقبره افراد مشهور به بهانه ای برای بلیط هواپیما ارزان آمستردام توسط بسیاری از گردشگران تبدیل شده است. مراسمات مذهبی، جشن‌های ازدواج، مهمانی شام، نمایشگاه‌های تاریخی و انواع مختلف جشن‌ها، اجزاء لاینفک این کلیسا می‌باشند.

کشتی‌سواری در شهر (Sightseeing Cruise)

فاصله با مکان قبلی: 600 متر

مدت‌زمان جابجایی با خودرو: 10 دقیقه

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 8 دقیقه

زمان بازدید: از ساعت 16:40 تا 19

قرار نیست وقتی بلیط هواپیما آمستردام می‌خرید، همیشه در شهر بچرخید تا پایتخت هلند را بشناسید. بلکه یک راه دیگر و در واقع یک راه بهتر هم برای آشنایی با این شهر وجود دارد. کافیست به کانال‌های آبی آمستردام بروید تا با یک دور کشتی‌سواری 60 دقیقه‌ای تازه با ابعاد و زوایای جدیدی از زیبایی‌های وصف‌ناشدنی این شهر آشنا شوید. داخل این کشتی‌ها بسیار شیک، لوکس و اعیانی می‌باشد و در آن‌ها می‌توان صدا ضبط‌شده‌‌ راهنمائی به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، هلندی، اسپانیایی و ایتالیایی یافت.


LINK

برچسب ها: بلیط هواپیما,

جدیدترین مطالب

پربازدیدترین مطالب