دی دی ایرلاین

تیک بان خرید اینترنتی بلیط هواپیما را ارزان و راحت می کند. بهترین قیمت بلیط هواپیما و چارتر را ارائه می دهد.

یکی از ویژه‌ترین امتیازات خرید سایت معتبر خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و سفر به این شهر زیبا و دوست‌داشتنی، در دست داشتن فرصت فراوان برای خوردن غذاهایی با انواع طعم‌های مختلف می‌باشد. غذاهای ایتالیایی، چینی، روسی، دریایی و ... که در رستوران‌های فوق‌العاده شیک و تمام‌عیار این شهر به بهترین شکل ممکن طبخ می‌شوند. به همین دلیل است که عده بسیار زیادی عاشق رستوران‌های اعیانی سنت پترزبورگ هستند.

شاهکار پذیرایی در رستوران‌های اعیانی سنت پترزبورگ

یکی از ویژه‌ترین امتیازات خرید بلیط هواپیما خارجی سنت پترزبورگ و سفر به این شهر زیبا و دوست‌داشتنی، در دست داشتن فرصت فراوان برای خوردن غذاهایی با انواع طعم‌های مختلف می‌باشد. غذاهای ایتالیایی، چینی، روسی، دریایی و … که در رستوران‌های فوق‌العاده شیک و تمام‌عیار این شهر به بهترین شکل ممکن طبخ می‌شوند. به همین دلیل است که عده بسیار زیادی عاشق رستوران‌های اعیانی سنت پترزبورگ هستند. از این رو در مطلب زیر می‌خواهیم به کسانی که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ می‌خرند، 7 رستوران اعیانی و درجه یک در این شهر معرفی کنیم تا لذت سفر آن‌ها با خوردن غذا در این ناهارخوری‌ها چندین برابر شود.یکی از ویژه‌ترین امتیازات خرید سایت معتبر خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و سفر به این شهر زیبا و دوست‌داشتنی، در دست داشتن فرصت فراوان برای خوردن غذاهایی با انواع طعم‌های مختلف می‌باشد. غذاهای ایتالیایی، چینی، روسی، دریایی و ... که در رستوران‌های فوق‌العاده شیک و تمام‌عیار این شهر به بهترین شکل ممکن طبخ می‌شوند. به همین دلیل است که عده بسیار زیادی عاشق رستوران‌های اعیانی سنت پترزبورگ هستند.

شاهکار پذیرایی در رستوران‌های اعیانی سنت پترزبورگ

یکی از ویژه‌ترین امتیازات خرید بلیط هواپیما خارجی سنت پترزبورگ و سفر به این شهر زیبا و دوست‌داشتنی، در دست داشتن فرصت فراوان برای خوردن غذاهایی با انواع طعم‌های مختلف می‌باشد. غذاهای ایتالیایی، چینی، روسی، دریایی و … که در رستوران‌های فوق‌العاده شیک و تمام‌عیار این شهر به بهترین شکل ممکن طبخ می‌شوند. به همین دلیل است که عده بسیار زیادی عاشق رستوران‌های اعیانی سنت پترزبورگ هستند. از این رو در مطلب زیر می‌خواهیم به کسانی که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ می‌خرند، 7 رستوران اعیانی و درجه یک در این شهر معرفی کنیم تا لذت سفر آن‌ها با خوردن غذا در این ناهارخوری‌ها چندین برابر شود.

رستوران بودابار (BUDDHA BAR)

پروژه بین¬المللی بودابار با احداث رستوران‌هایی در شهرهای مختلف جهان مثل پاریس و دبی، سعی در معرفی غذاها، فرهنگ و موسیقی آسیائی به مردم جهان دارد. اولین شهری که در روسیه برای اجرای بخشی از پروژه بین‌المللی بودابار انتخاب شد، سنت پترزبورگ بود. اتفاقاً رستورانی هم که در این شهر احداث شد بین همه رستوران‌های دیگرِ بودابار بهترین است. از این رو غذا خوردن در آن هنگام خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ، لذت فوق‌العاده¬ای می‌تواند داشته باشد.

آدرس رستوران: سنت پترزبورگ، خط ساحلی سینوپسکایا (Sinopskaya)، پلاک 78

شماره تلفن: +78123180707

رستوران فلایینگ داچمن (FLYING DUTCHMAN)

کشتی آلمانی بازمانده از سال 1748 که بر روی رودخانه نوا آرام گرفته، محلیست که رستوران فلایینگ داچمن در آن برقرار شده و با محیط شگفت‌انگیز خود، همه مهمانانش را مات و مبهوت می¬کند. در این کشتی بخش‌های مختلفی وجود دارد که مهمانان با توجه به خواسته‌ها و سلایق خود می¬توانند در آن‌ها حضور داشته باشند. برای مثال بخش Provance گزینه مطلوبی برای خوردن قهوه، Hermitage برای تجربه لحظات رمانتیک و Porto و Veranda هم به¬ترتیب برای خوردن غذاهای دریایی و تماشای فضای بیرون مناسب می‌باشند. حتماً هنگام خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ به این کشتی سر بزنید.

آدرس رستوران: سنت پترزبورگ، خط ساحلی میتنینسکایا (Mytninskaya)، پلاک 6

شماره تلفن: +78123138866

آدرس وب‌سایت: gollandec.ru

رستوران لِگران (LEGRAN RESTAURANT)

کانسپت رستوران لگران بر پایه بهترین غذاهای شهرهای بزرگ طراحی شده است. بدین‌ترتیب با مراجعه به آن هنگام خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ می‌توان طعم غذاهای لذیذی از شهرها و فرهنگ‌های مختلف را چشید. منوی این رستوران با تنوع غذایی بالای خود، نظر تمامی ‌سلیقه‌ها را می‌تواند به خود جلب کند. ضمناً، از زیبایی‌های فضای داخلی رستوران لگران هم نمی‌توان غافل شد.

آدرس رستوران: سنت پترزبورگ، خیابان میلیونایا (Millionnaya)، پلاک 4

شماره تلفن: +78124016061

آدرس وب‌سایت: legran-rest.ru

رستوران سینتوهو (SINTOHO)

اگر کمی ‌ریزبینانه به نام رستوران سینتوهو دقت کنید می‌توانید بفهمید که اسم این رستوران از حروف نخستین نام سه شهر و کشور شرق آسیایی یعنی سنگاپور، توکیو و هنگ‌کنگ تشکیل شده است. بنابراین اگر هنگام بلیط ارزان هواپیما سنت پترزبورگ غذاهای خوشمزه شرق آسیایی هوس کردید، مطمئناً رستوران اعیانی، مجلل و بی‌نظیر سینتوهو بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

آدرس رستوران: سنت پترزبورگ، وُزنسنسکی (Voznesensky)، پلاک 1

شماره تلفن: +78123398043

آدرس وب‌سایت: sintoho.ru

رستوران ای اِم (EM)

رستوران ای ام هم مثل دیگر رستوران‌های عنوان‌شده، به واقع یک رستوران منحصربه‌فرد و بی‌نظیر است. همه چیز در این رستوران اعم از نان، قهوه، غذاها، دکوراسیون و … عالیست. آشپزهای آن‌هم بسیار چیره‌دست و ماهر می‌باشند. جالب است بدانید که اگر هنگام خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ به این رستوران بروید، می‌توانید تمامی ‌مراحل پخت غذا را از نزدیک ببینید و حتی با آشپز غذا در این مورد صحبت کنید.

آدرس رستوران: سنت پترزبورگ، خط ساحلی مویکا (Moyka)، پلاک 84

شماره تلفن: +79219602177

آدرس وب‌سایت: emrestaurant.ru

رستوران اروپا (EUROPE)

رستوران اروپا در Grand Hotel Europe واقع شده و همواره در زمره لوکس‌ترین و اعیانی‌ترین رستوران‌های سنت پترزبورگ قرار می‌گیرد. با مراجعه به این رستوران هنگام خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ حتی امکان ملاقات شما با اشخاص مشهور هم بسیار بالا می‌رود. زیرا معمولاً اکثر سلبیریتی‌هایی که به سنت پترزبورگ می‌روند، رستوران اروپا را به بقیه رستوران‌ها ترجیح می‌دهند.

آدرس رستوران: سنت پترزبورگ، خیابان میخائیلوفسکایا (Mikhailovskaya)، پلاک 1.7

شماره تلفن: +78123296000

آدرس وب‌سایت: www.belmond.competersburg

رستوران ایل لاگو دِی سیگنی (IL LAGO DEI CIGNI)

رستوران ایل لاگو دی سیگنی به غذاهای با کیفیت و ایتالیایی خود می‌بالد. فضای این رستوران بسیار شیک و رمانتیک است بنابراین اگر همراه با همسر یا نامزد خود بلیط هواپیما سنت پترزبورگ بخرید، می‌توانید روی رستوران ایل لاگو دی سیگنی حساب ویژه‌ای باز کنید. منوی این رستوران هم بر پایه لذیذترین غذاها و بهترین سرویس‌ها نگاشته شده است. بنابراین طرفداران پرشماری می‌توان برای رستوران ایل لاگو دی سیگنی متصور شد.

آدرس رستوران: سنت پترزبورگ، خیابان کرستووفسکی (Krestovsky)، پلاک 21

شماره تلفن: +78126020707

رستوران‌هایی که در این مطلب به شما معرفی کردیم تماما دارای بهترین سرویس‌های ممکن هستند. این رستوران‌ها با نام Fine Dining در زبان انگلیسی شناخته می‌شوند و منظور از آن‌ها رستورانیست که دارای با کیفیت‌ترین غذاهای ممکن، فضای کاملاً لوکس و شیک، دکوراسیون عالی و خدمه کاملاً حرفه¬ای می‌باشد. بنابراین با مراجعه به آن‌ها هنگام خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ لحظات فراموش‌نشدنی و خاطره‌انگیزی تجربه خواهید کرد.

برگشت

برچسب ها: بلیط هواپیما,

جدیدترین مطالب

پربازدیدترین مطالب