دی دی ایرلاین

تیک بان خرید اینترنتی بلیط هواپیما را ارزان و راحت می کند. بهترین قیمت بلیط هواپیما و چارتر را ارائه می دهد.

هر شهر و کشوری فستیوال‌ها و سنت‌های مخصوص به خود را دارد که نشان‌دهنده قدمت، فرهنگ و آداب‌ورسوم آن منطقه است. توکیو نیز از این بابت مستثنا نیست. توکیو جشنواره، رسوم و سنت‌های فراوانی دارد که مختص توکیو است و شاید برای بسیاری از گردشگران و مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما توکیو سفری به این شهر داشته‌اند کمی نامتعارف و عجیب به نظر آید اما برای مردم محلی فستیوال و رسم جالبی است که اجرا و شرکت در آن برای این مردم زیبا و جذاب است. در ادامه به برخی از این سنت‌ها خواهیم پرداخت.

سنت‌های محلی توکیو

هر شهر و کشوری فستیوال‌ها و سنت‌های مخصوص به خود را دارد که نشان‌دهنده قدمت، فرهنگ و آداب‌ورسوم آن منطقه است. توکیو نیز از این بابت مستثنا نیست. توکیو جشنواره، رسوم و سنت‌های فراوانی دارد که مختص توکیو است و شاید برای بسیاری از گردشگران و مسافرانی که با بلیط هواپیما لحظه آخری  توکیو سفری به این شهر داشته‌اند کمی نامتعارف و عجیب به نظر آید اما برای مردم محلی فستیوال و رسم جالبی است که اجرا و شرکت در آن برای این مردم زیبا و جذاب است. در ادامه به برخی از این سنت‌ها خواهیم پرداخت.هر شهر و کشوری فستیوال‌ها و سنت‌های مخصوص به خود را دارد که نشان‌دهنده قدمت، فرهنگ و آداب‌ورسوم آن منطقه است. توکیو نیز از این بابت مستثنا نیست. توکیو جشنواره، رسوم و سنت‌های فراوانی دارد که مختص توکیو است و شاید برای بسیاری از گردشگران و مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما توکیو سفری به این شهر داشته‌اند کمی نامتعارف و عجیب به نظر آید اما برای مردم محلی فستیوال و رسم جالبی است که اجرا و شرکت در آن برای این مردم زیبا و جذاب است. در ادامه به برخی از این سنت‌ها خواهیم پرداخت.

سنت‌های محلی توکیو

هر شهر و کشوری فستیوال‌ها و سنت‌های مخصوص به خود را دارد که نشان‌دهنده قدمت، فرهنگ و آداب‌ورسوم آن منطقه است. توکیو نیز از این بابت مستثنا نیست. توکیو جشنواره، رسوم و سنت‌های فراوانی دارد که مختص توکیو است و شاید برای بسیاری از گردشگران و مسافرانی که با بلیط هواپیما لحظه آخری  توکیو سفری به این شهر داشته‌اند کمی نامتعارف و عجیب به نظر آید اما برای مردم محلی فستیوال و رسم جالبی است که اجرا و شرکت در آن برای این مردم زیبا و جذاب است. در ادامه به برخی از این سنت‌ها خواهیم پرداخت.

گیشی سای

شاید تا به حال نام 47 رونین به گوشتان خورده باشد.جالب است بدانید در توکیو مراسمی با نام گیشی سای برگزار می‌شود. گیشی سای مراسمی است که همه ساله به افتخار 47 رونین برگزار می‌شود. این مراسم در توکیو سنتی ویژه و معنی‌دار است بویژه به خاطر وجود مقبره‌های 47 رونین در معبد سنگاکوجی(Sengakuji). داستان قرن هجدهمی از گروهی از سامورایی‌های وفادار است که انتقام اربابان خود که به اشتباه متهم شده بودند را می‌گیرند و سپس با انجام مراسمی تشریفاتی خودکشی کرده و تبدیل به اسطوره می‌شوند. تا به امروز داستان فداکاری و وفاداری این افراد در سرتاسر ژاپن جشن گرفته می‌شود و با اقتباس از این افسانه فیلم‌ها و نمایش‌های فراوانی به اجرا درآمده است. شما می‌توانید با خرید بلیط هواپیما ارزان توکیو همه ساله در 14 دسامبر این مراسم را از نزدیک ببینید.

راه رفتن روی غلتک(square log rolling)

منطقه کیبا در کوتوکو توکیو به خاطر وجود کارخانه‌ها و انبارهای چوب و الوار بسیار زیاد خود شناخته شده است. ایستادن روی غلتک هنری است که توسط کارگران در طی سال‌ها توسعه یافته است که برای شناور ماندن روی آب و منتقل کردن محصولات خود به آن سمت رودخانه از آن استفاده می‌کردند. امروزه این رسم، اتفاقی جالب و محبوب در توکیو است که افراد برای شرکت در آن با خرید بلیط هواپیما توکیو سفر خود را آغاز می‌کنند و افراد شجاع مهارت راه رفتن روی غلتک خود را با انجام حرکات آکروباتیک به نمایش می‌گذارند. شما نیز می‌توانید با خرید بلیط هواپیما توکیو از این رسم جالب و تفریحی ژاپنی‌ها لذت ببرید.

فستیوال راه رفتن روی آتش

این فستیوال که در معبد یاکائو بر بلندی‌های کوه تاکائو برگزار می‌شود در واقع از رسوم تمجید مذهبی پیروان شوگاندو، شاخه‌ای از بودائیسم با تأثیر ستایش طبیعت و کوه، است.شما می‌توانید با خرید بلیط هواپیما توکیو از این مراسم دیدن کنید. محلی‌ها معتقدند دیدن این مراسم خوش‌شانسی می‌آورد علاوه بر این امکان دارد از تماشاچیان دعوت شود تا روی شعله‌های این آتش مقدس نیز راه بروند.

فستیوال کاگورازکا (Kagurazaka)

این جشنواره تابستانه قدیمی‌ترین منطقه توکیو، کاگورازاکا، را به بازار قدیمی ادو(Edo) تبدیل می‌کند که با موسیقی، دست‌فروش‌ها، راهنمایان در لباس کیمونو محلی و بسیاری دیگر شادی و تفریح را به مردم هدیه می‌دهد. در این بازار که آن را توکیو کوچک یا پاریس کوچک نیز می‌نامند غذاهای خیابانی را می‌توانید ببینید که فروشندگان چشیدن طعم آن را به شما پیشنهاد می‌کنند. علاوه بر این، در این فستیوال محلی برای تعویض لباس و پوشیدن یاکوتا نیز وجود دارد که اگر علاقه‌مند باشید می‌توانید لباس سنتی و محلی توکیو را بپوشید. در این فستیوال توکیوی مدرن جای خود را به توکیوی سنتی و قدیمی می‌دهد و شما با بلیط هواپیما خارجی توکیو می‌توانید در این مراسم شرکت کرده و توکیو را ببینید که در روزگاران گذشته به چه صورت بوده است.

هانامی( شکوفه گیلاس)

فصل ساکورا( شکوفه‌های گیلاس) در توکیو فصلی محبوب بین افراد محلی و تمامی گرداشگرانی است که با خرید بلیط هواپیما توکیو قصد سفر دارند. فصل شکوفه‌های گیلاس در توکیو بیش از لذت بردن از شکوفه‌ها و طبیعت است. در این فصل جشنواره‌های متفاوتی برگزار می‌شود و در آن این فصل زیبا با غذاها، مسابقات و پیک‌نیک زیر شکوفه درختان جشن گرفته می‌شود. فصل شکوفه‌های گیلاس بیش از دیگر جشنواره‌ها شناخته شده است و گردشگران و مسافران بسیاری با خرید بلیط هواپیما توکیو در این جشنواره زیبا شرکت می‌کنند.

Link

برچسب ها: بلیط هواپیما,

جدیدترین مطالب

پربازدیدترین مطالب